Proč právě outdoor?

Zpět do magazínu

Proč si vybrat outdoor jako koníček?

Proč právě outdoor?
Outdoor sport je dnes čím dál více zajímavý pro lidi každého věku. Proč také ne? Je přece krásné vzít rodinu, děti a vyrazit do přírody. Udělat si výlet po krásách nejen českých zemí, například si vyrazit na hrad, zámek či prostě jen tak do přírody. K tomu ovšem potřebuješ kvalitní vybavení. Sortiment Sportami Ti nabízí vše důležité pro outdoor od oblečení, přes trekingové hole až třeba po spacáky či karimatky, kdyby sis to chtěl v přírodě užít a třeba i přespat pod širákem.
 
Jak takový outdoor výlet začíná
Vezmeš si batoh či krosnu a vyrazíš. Nejrpve si ovšem naplánuješ trasu a volbu spolucesatujících, i když někdy je super si jít odpočinout sám a vyvětrat si hlavu bez lidí. Do své krosny si nacpeš jídlo, pití, náhradní oblečení a také třeba i vařiče, které ti Sportami nabízí.Kdyby ses rozhodl přenocovat pod širákem, tak si zabalíš i karimatku a přibalíš si i spacák, dej pozor, letní noci bývaj chladné. Dej pozor, aby ti vyšlo počasí, protože nejlepší outdoor zážitek je ten, kdy se můžeš z výšek a zajímavých bodů kochat výhledem do přírody.
 
Jak to končí
Právě jsi došel do cílové stanice, kterou jsi si naplánoval jako konečnou hned na začátku. Pokochal ses výhledem a můžeš jít zase domů. Víkend se ti povedl, pročistil sis hlavu od každodenního stresu ve městě a nemůžeš se dočkat až příště vyrazíš zase někam jinam. Když Tě outdoor zajímá, je důležité si vybrat kvalitní věci, které Ti Tvůj výlet co nejvíc zpříjemní. Kvalitní oblečení a náčiní je totiž základem úspěšného zdolání cíle a prvotní kámen ke kvalitnímu outdooru. V dnešní době máš na výběr ze spousty náčiní, tak vybírej obezřetně, ať si ten výlet pořádně užiješ :).


 
Na outdooru miluju ten pocit, že když Tě začnou bolet nohy a začneš být unavený, tak prostě rozložíš stan, vezmeš spacák, popřípadě si rozděláš oheň, umožní-li Ti to podmínky a usneš. Ráno se probudíš a s novými silami a nadšením pokračuješ k pokoření Tvého cíle. Přesně takový ten pocit, že se ráno probudím v čisté přírodě, kde není hluk ani zkažený vzduch, pro mne znamená outdoor. Zpět do magazínu