Zimní obuv


Zimní obuv


Dny jsou stále studenější a stím i přichází změna obuvi,ve které vás zima nezaskočí.Zimní obuv zaručí potřebný komfort pro vaše nohy.Zimní obuv nabízíme Pánskou,Dětskou a Dámskou.
Pánská zimní obuv WILLIARD Bamboo je s odolním svrškem a membránou PRO-TEX.Je ve vysokém provedení ,hodí se ke každodennímu chození do zaměstaní ale také na zimní dovolenou na horách.Zimní obuv WILLIARD-Collin je na opak  vhodná spíše do města,má protiskluzovou podešev.Zateplená podšívka chrání vaše nohy před mrazem.Pánská zimní sportovní obuv značky PUMA.
Dětskou zimní obuv nabízíme ve značkách UMBRO,má měkký svršek ze syntetiky s membranou.
LOAP,zimní obuv je krytá voděodolnou membranou .Neklouže a tlumí nárazy při skákaní a dovádění vašich ratolestí do sněhu.
Dámskou zimní obuv máme ve značkách LOAP,má moderní nadčasoví vzhled,skvěle se hodí na nenáročné výlety i zasněžené přírodě.Budou vás příjemně hřát v chladném zimním období.ANTARCTICA,dámská zimní obuv ve vysokém provedení.Materiál je opatřen odolnou vrstvou teflonu.V cele botě je zateplená syntetická kožešina.V dámské nabídce na boty máme dalé značky Alpine pro a Adidas.