Canadien

Zpět do značek

Společnost vznikla v roce 1991 a o 5 let později vstoupila na český trh. Dnes se prezentuje kvalitním florbalovým vybavením za dostupné ceny všem. Canadien nabízí rozmanitý sortiment pro florbal a osloví jak rekreační, tak profesionální hráče. Výrobky se

Kompletní florbalové vybavení Canadien pro všechny hráče

Společnost vznikla v roce 1991 a o 5 let později vstoupila na český trh. Dnes se prezentuje kvalitním florbalovým vybavením za dostupné ceny všem. Canadien nabízí rozmanitý sortiment pro florbal a osloví jak rekreační, tak profesionální hráče. Výrobky se vyrábí ve Švédsku.

Pro všechny, kteří rád hrají florbal, ať na úrovni začátečníka nebo zkušenejšího hráče, vybavení Canadien vám přináší vše, co lze k florbalu mít. Nejen základní pomůcky jako míčky na florbal, florbalové hole (florbalky) nebo branky, ale též spoustu praktických doplňků. Canadien nabízí kompletní florbalové vybavení na vysoké úrovni za přijatelné ceny. Může tak rovnocenně konkurovat firmám Exel nebo Salming, cenově se podobá nabídce Oxdog, která rovněž nabízí velmi atraktivní ceny.

S Canadien vybavíte každého hráče florbalu kvalitním vybavením a doplňky. Na kvalitu této značky vsází spousta českých i zahraničních profi hráčů. Vybavte se kvalitním a dostupným vybavením na florbal i vy, kteří máte rádi tento týmový sport, jenž si získává oblibu stále více vedle fotbalu a ledního hokeje.

Zpět do značek