Lední hokej je u nás bezesporu oblíbený sport. Pro všechny začínající i pokročilé hráče hokeje nabízí CCM kompletní vybavení. Zimní brusle, hokejky i mnohé další doplňky a nechybí ani kvalitní hokejové oblečení, například mikiny. Se značkou CCM se vybaví

CCM je váš partner veškerého hokejového vybavení pro každého hokejistu

Lední hokej je u nás bezesporu oblíbený sport. Pro všechny začínající i pokročilé hráče hokeje nabízí CCM kompletní vybavení. Zimní brusle, hokejky i mnohé další doplňky a nechybí ani kvalitní hokejové oblečení, například mikiny. Se značkou CCM se vybaví každý hokejista na jakékoli úrovni. Dopřejte si s CCM profi hokejovou výbavu.

V naší nabídce najdete od značky CCM hokejky a mnohé další. Hokejové vybavení pro každého nabízí CCM již více než 100 let, již v roce 1905 uvedla tato značka první hokejové zimní brusle a nadlouho si držela více 90%-ní prodeje. Jak šel čas, uvedla CCM spoustu nových technologií v hokejové výbavě a dnes patří právem ke špičce vybavení pro hokej. Spolehněte se na kvalitu a prestiž této značky, která se v hokeji pohybuje už tak dlouho. Každý hokejista si zaslouží to nejlepší, zaslouží si kompletní výstroj CCM.

CCM se soustředí na kompletní hokejovou výstroj. Nejen hokejky, ale i zimní brusle, helmy a další doplňky na hokej tvoří ucelený sortiment této značky. Setkáte se s ní pochopitelně v naší nabídce. Vše pro hokej, to je moderní a inovativní nabídka značky CCM.

Zpět do značek