Ve světě sportovní obuvi je značka Diadora respektována po celém světě. Kopačky, cyklistické tretry, běžecké boty a další špičková sportovní a outdoor obuv tvoří základ sortimentu. V nabídce Diadora však nechybí ani volnočasová obuv, například stylové san

Diadora vám nabízí nejen špičkovou sportovní obuv, ale i volnočasovou

Ve světě sportovní obuvi je značka Diadora respektována po celém světě. Kopačky, cyklistické tretry, běžecké boty a další špičková sportovní a outdoor obuv tvoří základ sortimentu. V nabídce Diadora nechybí ani volnočasová obuv, například stylové sandály a žabky na léto. Diadora znamená "sdílení darů a pocitů" (dia dorea). To vše rozhodně mezi sportovci Diadora naplňuje.

Diadora je špičkou mezi sportovní obuví už více než 60 let a podporují ji mnozí nejlepší sportovci na světě. Ať již se jedná o fotbal, běh nebo profesionální cyklistiku, obuv Diadora obouvají ti nejlepší. Spolehněte se na prestiž a kvalitu této značky. V naší nabídce najdete kopačky, běžecká obuv, cyklo tretry i další včetně volnočasové obuvi. Diadora pronikla se svou obuví i do dalších mnoha sportů a mezi legendární sportovce.

Diadora spojuje kvalitu, prvotřídní materiály a nejnovější technologie do jednoho celku špičkové sportovní obuvi všeho druhu. Spolupracuje se sportovci a týmy a ti rozhodně nedají na značku dopustit. A vy je můžete následovat, obuv Diadora bude vašim partnerem pro každý sport i volný čas.

Zpět do značek