Prostějovská značka Gala je tuzemským výrobcem míčů a dalšího příslušenství pro veškeré týmové sporty. Míče značky Gala jsou na trhu již přes 50 let. V nabídce jsou fotbalové míče, basketbalové míče i další pro jiné týmové sporty. Míče Gala jsou léty prov

Míče Gala pro každý týmový sport od českého výrobce

Prostějovská značka Gala je tuzemským výrobcem míčů a dalšího příslušenství pro veškeré týmové sporty. Míče značky Gala jsou na trhu již přes 50 let. V nabídce jsou fotbalové míče, basketbalové míče i další pro jiné týmové sporty. Míče Gala jsou léty prověřenou spolehlivou značkou ve své kategorii.

Na značku se můžete spolehnout i vy a fotbalové míče, basketbalové míče i další jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů ručně šité i lepené podle potřeby. Pro fotbal ze syntetické usně, pro basketbal zase s pryžovým povrchem. Gala nabízí vždy zaručeně kvalitní míče splňující potřebné normy, které stanovují celosvětově sportovní federace.

Tuzemský výrobce a prověřená kvalita. To jsou míče Gala, které používají i profesionální hráči fotbalu, basketbalu, volejbalu a jiných míčových her. Najdete je samozřejmě v naší nabídce.

Zpět do značek