Značka Loap, český výrobce sportovního oblečení, outdoor obuvi, vše pro spaní v přírodě či batohy, působí od roku 1993. Dnes je významnou outdoor značkou tuzemského původu s vysoce kvalitními produkty. V portfoliu značky najdeme vše pro outdoor a sportovn

Loap nabízí nejširší sortiment pro outdoor i sport od českého výrobce

Značka Loap, český výrobce sportovního oblečení, outdoor obuvi, vše pro spaní v přírodě či batohy, působí od roku 1993. Dnes je významnou outdoor značkou tuzemského původu s vysoce kvalitními produkty. V portfoliu značky najdeme vše pro outdoor a sportovní vyžití.

Loap vám nabízí kvalitní funkční prádlo, oblečení dámské, pánské i dětské či praktické batohy různých velikostí včetně cyklobatohů. Pro spaní v přírodě nabízí Loap stany a spacáky. Značka se orientuje na široký sortiment sportovního a outdoor vybavení, za rozumné ceny ve špičkové kvalitě. Vše z prvotřídních materiálů s nejmodernějšími trendy. Loap nabízí vše pro každý outdoor zážitek i sport. Mezi sportovním oblečením najdete kvalitní funkční prádlo, jako trika, mikiny, kalhoty, softshell či kraťasy a mnoho dalšího. Vše pro muže, ženy i děti. Mezi obuví najdete outdoor obuv stejně jako sandály a žabky na léto. Zkrátka od všeho něco, Loap pokrývá širokou nabídku pro všechny.

Tuzemská značka Loap nabízí vysoce kvalitní sportovní oblečení, obuv i vše pro spaní v přírodě na vašich výletech. S Loap se vybavíte kompletně, kvalitně a moderně za přijatelné ceny.

Zpět do značek