Ať s florbalem začínáte nebo jste již ostřílení hráči, určitě oceníte kvalitní výbavu značky Oxdog. Tento výrobce vám přináší vše, co k florbalu můžete potřebovat. Nejen florbalové hole nebo míčky na florbal, ale také brankářskou výbavu a spoustu doplňků

Oxdog vám přináší kompletní vybavení pro florbal pro všechny hráče

Ať s florbalem začínáte nebo jste již ostřílení hráči, určitě oceníte kvalitní výbavu značky Oxdog. Tento výrobce vám přináší vše, co k florbalu můžete potřebovat. Nejen florbalové hole nebo míčky na florbal, ale také brankářskou výbavu a spoustu doplňků jako tašky a vaky na florbalové sety. S Oxdog budete vždy na florbal plně vybaveni k velkému i menšímu zápasu.

V naší nabídce najdete široký sortiment značky Oxdog pro všechny milovníky florbalu. Tento týmový sport si získává stále více na oblibě a tudíž je dostupná také stále větší nabídka veškerého vybavení. Právě kompletní florbalové vybavení vám přináší Oxdog, která vznikla sice teprve v roce 2011, ale už má velice rozmanitou a profesionální nabídku výbavy.

Stejně jako značka Salming či Exel věnující se florbalu, i Oxdog samozřejmě drží na prvotřídní kvalitu a splňování mezinárodních norem s plně profesionálním vybavením. Oxdog se nyní řadí mezi přední výrobce florbalového vybavení nejen u nás.

Zpět do značek