Nocování v přírodě neodmyslitelně patří k outdoorovým zážitkům v přírodě. Ať již se vydáte na horskou túru či jen třeba na cyklovýlet. Česká značka Prima vám nabízí vše potřebné pro spaní v přírodě, zejména kvalitní stany a spacáky. Mezi sortimentem najde

Se značkou Prima pro prima spaní v přírodě nejen ve spacáku

Nocování v přírodě neodmyslitelně patří k outdoorovým zážitkům v přírodě. Ať již se vydáte na horskou túru či jen třeba na cyklovýlet. Česká značka Prima vám nabízí vše potřebné pro spaní v přírodě, zejména kvalitní stany a spacáky. Mezi sortimentem najdete však například také batohy.

Prima vám nabízí vše pro pohodlné spaní v přírodě. V naší nabídce najdete značku Prima zejména mezi kvalitními spacáky. Ty jsou z kvalitních materiálů, které hřejí a otvírání je vyřešeno důmyslně shora s zespoda k dokonalé regulaci teploty. Spacáky Prima nabízíme v několika řadách a velikostech, například klasické spacáky třísezonní, zimní spacáky pro outdoor zážitky i v mrazu nebo třeba speciální expediční spacáky nejen do extrémních podmínek.

Prima vám nabízí kvalitní vybavení pro pohodlné a hřejivé spaní v přírodě. Prvotřídní materiály a důmyslné konstrukce, aby vám bylo vždy teplo podle potřeby. Spacáky, stany či batohy, to vše nabízí český výrobce Prima pro vaše prima nocování v přírodě.

Zpět do značek