Florbal si nejen u nás získává oblibu stále více. Švédská společnost Salming se orientuje primárně na florbalové vybavení. Od značky Salming u nás najdete veškeré florbalové vybavení – florbalové hole, míčky na florbal, florbalové branky a spoustu dalšího

Salming nabízí špičkovou kompletní výbavu především pro florbal

Florbal si nejen u nás získává oblibu stále více. Švédská společnost Salming se orientuje primárně na florbalové vybavení. Od značky Salming u nás najdete veškeré florbalové vybavení – florbalové hole, míčky na florbal, florbalové branky a spoustu dalšího, co se s tímto týmovým sportem pojí. Včetně praktických doplňků jako tašky a vaky či náhradní čepele.

Salming je ve florbale předním hráčem co se kompletní výbavy týče. Díky prověřené kvalitě jsou všechny výrobky špičkové a splňují všechny požadavky, například u florbalových holí rozměry, gramáž, atd. Každý nadšenec florbalu by měl vsadit na jistotu švédské kvality značky Salming, specializující se zejména na tento sport. Kromě toho nabízí také vybavení na hokej či házenou nebo běh, avšak florbal je prvořadý.

Salming je jedničkou pro vybavení na florbal pro začátečníky i pokročilé hráče, spolehněte se na kvalitu této značky působící v ČR od roku 2001 a dnes je nejznámější na poli florbalového vybavení nejen u nás.

Zpět do značek