Tato česká značka byla založena roku 1995. Od té doby si vytvořila image prestižního tuzemského výrobce kolečkových bruslí. I když jsou inline brusle a příslušenství k nim hlavním sortimentem, nabízí Tempish také zimní brusle, vybavení na florbal, sportov

Česká značka Tempish jsou nejen špičkové inline brusle, jsou však hlavní

Tato česká značka byla založena roku 1995. Od té doby si vytvořila image prestižního tuzemského výrobce kolečkových bruslí. I když jsou inline brusle a příslušenství k nim hlavním sortimentem, nabízí Tempish také zimní brusle, vybavení na florbal, sportovní oblečení a mnoho dalšího. Inline brusle tak tvoří podstatnou, nikoli však jedinou částí nabídky.

V naší nabídce najdete pod značkou Tempish zejména kolečkové brusle patřící k hlavnímu portfoliu značky. Tempish nabízí špičkové inline brusle pro dospělé tak i dětské brusle. Všechny jsou vybaveny nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. V nabídce máme několik desítek inline bruslí této značky v moderním zpracování. Kromě toho vám nabízíme i brýlehelmy či chrániče, které můžete využít také pro cyklistiku a rovněž i další doplňky či náhradní díly k inline bruslím. Tempish však nabízí ve svém sortimentu mnohem více, například i hokejky a další výbavu na hokej.

Tempish to jsou nejen moderní inline brusle splňující všechny bezpečnostní požadavky s využitím nejmodernějších technologií. Tempish nabízí více, sportovní oblečení i výbavu pro další sporty. Inline brusle jsou však prim nabídky a k nim veškeré doplňky a příslušenství. S Tempish si užijete každou inline jízdu naplno.

Zpět do značek