Under Armour

Zpět do značek

Ať jste mladší nebo starší, Under Armour nabízí všem outdoor nadšencům kvalitní sportovní oblečení, outdoor obuv a spoustu doplňků pro každý sport či výlet. Nabízí kolekce pro muže, ženy i děti, takže na výlet či za sportem se vybaví celá rodina. Značku v

Under Armour je moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky pro každého

Ať jste mladší nebo starší, Under Armour nabízí všem outdoor nadšencům kvalitní sportovní oblečení, outdoor obuv a spoustu doplňků pro každý sport či výlet. Nabízí kolekce pro muže, ženy i děti, takže na výlet či za sportem se vybaví celá rodina. Značku v roce 1996 založil bývalý hráč amerického fotbalu.

Dnes je portfolio Under Armour velmi rozmanité. Nabízí vám kvalitní funkční prádlo a veškeré sportovní oblečení, které je spojením moderních látek a technologií. Tedy oblečení, v němž vám nikdy nebude horko ani zima, například mikiny, trika, kalhoty nebo bundy a mnohem více. Značka je známá též špičkovou obuví do přírody pro každý výlet a sport či běžecké boty. A k tomu spoustu doplňků jako peněženky nebo sportovní tašky a mnoho dalšího. Zkrátka kompletní sportovní a outdoor výbava pro všechny v každém věku.

V nabídce Under Armour najdete vždy kvalitní a prověřené sportovní oblečení a obuv i spoustu praktických doplňků. Vše pro sport, výlety, cyklistiku a další outdoor aktivity.

Zpět do značek